Bodrum Estetisyenlik Kursu

Profesyonel Eğitimle Güzellik Uzmanı Olun!
Tecrübeli ve uzman kadromuzla, çağdaş ve kaliteli bir eğitim alarak, çağın en aranılan meslekleri arasında yer alan Estetisyenlik (Güzellik Uzmanlığı) Eğitimi ile siz de kariyer hedeflerinize ulaşın.

Kurs ile ilgili bilmek istedikleriniz;
3 ay süren, toplam 552 saatlik Estetisyenlik Eğitimi Programı, ders konularının uzmanı olan eğitmenler tarafından teorik, görsel ve uygulamalı araç-gereçlerle işlenmektedir. Hizmet kalitesi açısından ELEMENTS FRANCE, BIODROGA, [natural secret], profesyonel makyajda MAC, MAKEUP FACTORY gibi, sağlık bakanlığı onaylı, yüksek kaliteli ithal ürün, cihaz ve ekipmanlarla teorik ve pratik egitimler verilmektedir. Kursiyerlerden derslerde kullanacakları araç-gereç, ürün ve malzeme için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tüm gereksinimler kurum tarafından temin edilmektedir. Dersler hijyenik ve ferah bir ortamda işlenmekte ve çalışanlara yönelik uygun ders saati seçenekleri sunulmaktadır. Kursiyerlerimiz kurs süresince ve kurs bitiminden sonra da kurumumuz tarafından düzenlenecek sertifikalı seminer, etkinlik, workshop v.b. uygulamalara katılabileceklerdir.

Zamanı kısıtlı olan veya sehir dışından gelen kursiyerlerimiz için özel yoğun programlar hazırlanarak hızlandırılmış kurslar oluşturmaktayız.

Kurs Sürecini Tamamlayanlar;
Ögretim süresi sonunda kursiyerlerimize Kurs Bitirme Belgesi ve Sertifika verilmektedir. Yönetmelik gereği, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen teori ve uygulama sınavlarında başarılı olanlar Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Estetisyenlik (Güzellik Uzmanlığı) Belgelerini almaya hak kazanırlar. Kurumumuz, kurs mezunlarının talepleri doğrultusunda işe yerleştirilmelerine de destek vermektedir.

Eğitim Konularımız

Hijyen
Kozmetoloji
Anatomi
Dermatoloji
Cilt Tipleri ve Analizi
Cilt Bakımı
Kalıcı Makyaj / Microblading
Protez Tırnak
Anti-aging Uygulamaları
Akne ve Leke Tedavileri
Microdermabrazyon
Lifting
Dermapen / Dermaroller
Vücut Bakımı
Masaj
Zayıflama Teknikleri
SPA Bakımları
Epilasyon-Depilasyon Yöntemleri
Profesyonel Makyaj
Kaş Dizaynı
Kaş-Kirpik Boyama
İpek Kirpik
El-Ayak Bakımı
Manikür-Pedikür
İş Analizi